Věnování
Dj Marvin Nazdar lidičky, tak jedeme ty nej pecky z 80 a 90 let Rostislav KŘIČKA Sash! - Ecuador Jedeme úspěšně dál, webovky za chvíli budou kompletní, už teď je tu docela dost ke čtení a hlavně poslechu 🙂 Dj Marvin Donna Summer - Bad Girls (Moreno J Remix Retro DJ Rádio je to nejlepší co můžeš si poslechnout a zavzpomínat na hity 90 let a to nejen originálních verzích, ale i v těch nejlepších remixech. DJ SUNNY Whigfield - Saturday Night RETRO DJ Rádio má konečně web jaký si zaslouží, tak ještě chvíli a bude kompletní
Majitel

DJ Sunny

Background

Retro Hits

Hitovky z kazety

Monday - Sunday

Na rameni velký kazeťák a volume naplno. Tohle jsme vídali v Amerických filmech před desítkami let, kdy neexistovaly bezdrátové bluetooth digitální reproduktory a kdy místní frajeři oblažovali veřejnost naplno dunící hudbou. Radiomagnetofony, wakmany a další ještě úplně mrtvé nejsou, i když jsou v porovnání s dávnou minulostí ve stavu klinické smrti. Pomalu se ale vrací na scénu jejich zapomenutá sláva a to naprosto originální přetáčení na tužce, bude zase legendární […]Moje oblíbená muzika

“Všechna oblíbená rocková a poprocková muzika 80.tých a 90-tých let.”

 

S diskotékami jsem začal někdy v 17 letech kdy jsem už v té době jezdil s kapelou, s kluky kteří mi do začátku dali co mohli a bylo to jen to nejlepší co se týče zvukařiny, bedňáctví, opravy kabelů, konektorů, zvučení, hraní. Po konci kapely které jsem ke konci v pauzách dělal diskotéky, jsem to riskl na vlastní pěst a vyplatilo se to, nikdy jsem si nestěžoval na prázdné diskotéky.
 
Samozřejmě, že začátky byly těžké, ale jak říká jeden populární muzikant “ Nezkusíš, nevíš “ Zkusil jsem, uspěl jsem, navíc mám to štěstí, že mám cit na muziku a vždycky se dokážu vcítit do lidí, které mám na parketu a nikdy nemám problém s písničkami na přání no a pokud ještě příjdou hezké ženské, pak je vyhráno, jsou na parketu jako první a za nimi už jde každý, dokonce i chlapi a pak už to jde samo, zase jeden super večer a všichni se dobře baví.
 
Dobrá muzika na akce, to bylo ze začátku ouvej, to není jako teď, MP3 a jsou jich miliony na netu, to jste museli do Polska, do Německa až se pak konečně i v Ostravě objevila speciálka s muzikou pro DJ´s a to bylo něco, vynily, cédéčka, výběry, no prostě co letělo to bylo, zlatý City Sound a perfektní chlap, který tomu rozuměl a vyhověl každému přání, chtěl bych mu tady poděkovat, byl to on, kdo mne vytvaroval do toho čím teď jsem, Děkuji moc Karle Procházko.

 

 

Rate it

Majitel

TOP LIST

 • Chart track

  1

  Somewhere Over The Rainbow (Dj Hooligan Remix)

  Marusha

  • cover play_arrow

   Somewhere Over The Rainbow (Dj Hooligan Remix) Marusha

 • Chart track

  2

  The Key, The Secret

  Urban Cookie Collective

  • cover play_arrow

   The Key, The Secret Urban Cookie Collective

 • Chart track

  3

  Who's That Girl

  Madonna

  • cover play_arrow

   Who's That Girl Madonna

Full tracklist

Užijte si hity 90. let s RETRO DJ Rádiem a nalaďte se na nejlepší párty všech dob !

chystaná párty

0%