Věnování
Dj Marvin Nazdar lidičky, tak jedeme ty nej pecky z 80 a 90 let Rostislav KŘIČKA Sash! - Ecuador Jedeme úspěšně dál, webovky za chvíli budou kompletní, už teď je tu docela dost ke čtení a hlavně poslechu 🙂 Dj Marvin Donna Summer - Bad Girls (Moreno J Remix Retro DJ Rádio je to nejlepší co můžeš si poslechnout a zavzpomínat na hity 90 let a to nejen originálních verzích, ale i v těch nejlepších remixech. DJ SUNNY Whigfield - Saturday Night RETRO DJ Rádio má konečně web jaký si zaslouží, tak ještě chvíli a bude kompletní

Hity 90-tých Let

Presented by RadioBOSS
access_time6:00 pm - 7:00 pm
DJ a Moderátor

DJ MARVIN

Background

Retro

DJ MARVIN TOP 10

Pořadem provází DJ MARVIN

Stay at the forefront of musical trends with "Top 40 Countdown," your definitive guide to the hottest tracks that are setting the airwaves ablaze. This show is your passport to the pulse of contemporary music, bringing you the songs that everyone is buzzing about. Each episode is a meticulously curated selection of chart-toppers, offering you an insider's look at the music that's shaping the current musical landscape. "Top 40 Countdown" […]DJ MARVIN OSTRAVA

“Odehrál jsem OLDIES FESTIVAL, KISS PARTY LIVE, jsem v tomhle skvělém rádiu a zahraji i pro Vás.” Volejte.

 

Jmenuji se David Beran a moje přezdívka je Dj Marvin. S hudbou jsem začal již v 18 letech. Mám rád hudbu 90 let až po současné taneční pecky.
Momentálně hraji v klubech jako Fenix Frenštát, City Club v Rožnov, Černý Orel ve Valmezu, Alabama Karviná, Green club Kopřivnice,. Mezi moje největší úspěchy jsou když jsem se mohl zúčastnit OLDIES FESTIVALU jako DJ a KISS PÁRTY LIVE jako DJ. A teď jeden z Dj´s a spoluzakladatel RETRO DJ RÁDIA OSTRAVA.

My name is David Beran and my nickname is Dj Marvin. I started playing music at the age of 18. I like music from the 90s to contemporary dance beats. I currently play in clubs such as Fenix Frenštát, City Club in Rožnov, Černý Orel in Valmez, Alabama Karviná, Green club Kopřivnice. Among my biggest achievements are being able to participate in OLDIES FESTIVAL as a DJ and KISS PARTY LIVE as a DJ. And now one of the Dj’s and co-founder of RETRO DJ RÁDIA OSTRAVA.

Váš DJ Marvin

Rate it

DJ a Moderátor

TOP LIST

 • Chart track

  1

  Somewhere Over The Rainbow (Dj Hooligan Remix)

  Marusha

  • cover play_arrow

   Somewhere Over The Rainbow (Dj Hooligan Remix) Marusha

 • Chart track

  2

  The Key, The Secret

  Urban Cookie Collective

  • cover play_arrow

   The Key, The Secret Urban Cookie Collective

 • Chart track

  3

  Who's That Girl

  Madonna

  • cover play_arrow

   Who's That Girl Madonna

Full tracklist

Užijte si hity 90. let s RETRO DJ Rádiem a nalaďte se na nejlepší párty všech dob !

chystaná párty

0%